Udělejte radost k MDŽ nezvyklým květinovým dárkem

Jako květinový dárek nemusí posloužit jen kytice, ale může to být i nezvyklá kompozice. Nádobou pro nezvyklou kompozici může být například váza, krabička, košík, dóza nebo speciálně připravený obalový materiál, který podtrhne krásu květin. Každoročně se trendy v oblasti květinových dárků mění, ale jedno jim zůstává stejné, udělat radost obdarovaným.

Foto: ru.aliexpress.com

Květiny jako dárek mohou být upraveny a naaranžovány do nejrůznějších krabiček odlišných tvarů. Chceme-li darovat květiny, měli bychom vědět, jaké květiny má ráda obdarovaná osoba. Pokud nám to není známo, musíme se spolehnout na doporučení květinářky nebo jiné doporučení.

Foto: pinterest.com

Moderním pojetím dárku se v poslední době staly květiny v krabičce. Je to zajímavý způsob, jak darovat zvláště ženám k MDŽ to, co vždy potěší každou ženy – krásné květy.

Foto: idei-dekoru.com

Kytice pro ženy bývají různé, nejčastěji však kulaté. Jistou obměnu takové kytice představují papírové kornouty s růžemi nebo tulipány. Saténová stužka provlečená pečlivě vytvořenými otvory slouží nejen jako ozdoba, ale zároveň i jako praktické ouško na přenášení dárku. Tuto variaci považujeme za velmi vhodnou pro všechny milovnice všeho neobyčejného. 

Foto: seasons-project.ru

Taštička plná růží, takovým neodolá žádná žena. Růžová poupata rozzáří úsměv na tváři každé obdarované ženy i dívky. Aranžmá vypadá stejně neobyčejně jako kytice ovinutá kornoutem z papíru.

Foto: 1.kvetina.site

Růže naaranžované společně s plody třezalky vypadají nádherně i v dřevěné bedýnce. Podobnou bedýnku možná znáte z dílny leckterého kutila. Poutko z režného provazu slouží k přenášení dárku a pěkně ladí s hnědou stužkou uvázanou ve středu bedýnky.

Foto: interiordesignbyfrancois.com

Růže v krabičce ve tvaru srdce jsou poutavým dárkem, zvláště, objeví-li se v krabičce květiny v oblíbených barvách obdarované. MDŽ je skvělou příležitostí, jak vyjádřit ženě, matce, přítelkyni nebo babičce, jak moc vám na ní záleží.  

Foto: itsureislovely.tumblr.com

Růžová je velmi oblíbená barva současnosti a převládá i ve floristice. Je to barva něhy, lásky, radosti a vyjadřovat může také romantickou lásku.

Foto: pinterest.com

Floristická studia se neomezují pouze na klasické květinové kytice, ale sledují i další módní trendy. Jedním z nich je vkládání sukulentů do kytic a dárkových květinových variací. 

Foto: interiordesignbyfrancois.com

Moderní variantou květinových dárků v krabičkách jsou kulaté dárkové boxy.

Foto: markandspencer.com

Okouzlující růžová poupata. Momentálně trh s květinami nabízí velké množství rozmanitých možností, proto je snadné najít pro každou příležitost tu správnou variantu.

Text: Zuzana Bohdalová

344 total views, 1 views today