Tapety s květinovým motivem

Máte rádi květiny a chybí vám pohled na ně zvlášť v tomto nevlídném zimním počasí? Pořiďte si květiny na stěny svého bytu. Dejte stěnám pocit, že rozkvetly a aplikujte na ně ty nejkrásnější tapety s květinovým motivem. Nemusí být na všech stěnách, aby rozzářily váš domov svěžími jarními barvami.

Foto: etsy.com

Krásná zahrada plná růží a pivoněk půvabně vyvažuje tmavou barvu dřevěné podlahy. V záplavě těchto květů nemůže být nikdo smutný ani uprostřed tuhé zimy. V interiéru takováto tapeta působí velmi neotřele.

Foto: hirshfields.wordpress.com

Jako na zámku se budete doma cítit s těmito tapetami v modrém tónu, posetými množstvím květin, které nikde na záhoně nenaleznete, jen u vás doma na stěnách. Nakonec klasická modř je letošní barvou roku, tak proč toho nevyužít.

Foto: homedepot.com

Chcete-li se jako mávnutím kouzelného proutku přesunout ze zimy do jara s rozkvétajícími trávami na loukách, zahradách a pobýt v přírodě, dejte slovo trendovým květinovým tapetám. Jistě se tento svěží motiv projeví i na vaší dobré náladě.

Foto: nattyandpolly.com.au

Květiny jako z herbáře se mohou objevit i na stěnách vaší koupelny. Ale pozor, do koupeny nepatří tapety papírové. Speciálně upravené tapety vhodné do koupelen jsou odolné vodě a mají vyšší trvanlivost. Dobrou volbou jsou tapety vinylové, jsou na omak jakoby gumové.

Foto: etsy.com

Zvláště vliesové tapety dokážou být opravdu krásné. Zvolíte-li do svého interiéru ten správný motiv, ocitnete se rázem jako v živé přírodě. Chybu rozhodně neuděláte s tapetami se světlým nebo bílým podkladem, které do celého interiéru přinesou více světla.

Foto: wallsauce.com

Tato tapeta jako by byla originálním uměleckým dílem. Pomocí techniky akvarelu ztvárněné květiny mají na tapetě stejnou lehkost, jakou by měly ty živé na louce.

 

Text: Zuzana Bohdalová

247 total views, 1 views today