Moderní bouda pro psa – inspirace pro vás

Naši domácí mazlíčci se dostávají stále více do popředí našich zájmů. A totéž platí pro vše, co s nimi souvisí, ať už je to jejich strava, hračky, přenosky, vybavení pro cestování se psy anebo psí boudy. Dnes vám tedy nabídneme ochutnávku toho nejnovějšího ve světě psího ubytování. Možná ani neuvěříte, že se jedná o psí boudy. 

Foto: bestfriendsworld.de

Co vám připomíná tahle netradiční, z části průhledná psí bouda? Váš dům, autobusovou zastávku anebo domek pro panenky? Možná, že se její tvůrci inspirovali na všech zmíněných místech, a tak vznikla vskutku neobvyklá bouda pro psa.

Foto: coolhunting.com

Moderní styl i materiály nabídne vašemu psovi tento netradičně řešený psí domek. S průhledným okýnkem, příjemnou dekou a dostatečně velkým vstupním otvorem se taková bouda jistě stane hitem mezi čtyřnožci.

Foto: vaicomtudo.com

Fenka Nika už má zařízené opravdu luxusní bydlení. Ale co ten řetěz vedle? Doufejme, že ji její majitelé neuvazují na řetěz, pokud to není nezbytně nutné! Je dobré, když má pes ze své boudy výhled na vstupní branku do zahrady a vchodové dveře do domu. Musí přece hlídat!

Foto: pinterest.com

Vyvedená psí bouda ze dřeva. Mohla by mít klidně ještě zelenou střechu porostlou mechem a sukulentními rostlinami, ale i to časem možná přijde.

Foto: inteligenciacanina.com

Další z velmi vyvedených příbytků pro psy. Podobně vydařený další model má vchod spíše využitelný pro psy středního nebo menšího plemene. Květiny po straně příjemně doplňují a oživují prostředí.

Foto: beautyroomdecor.com

Prostorná psí bouda nabízí kromě předsíňky i dvě okénka, misku na pití i na potravu a jako bonus zelenou střechu, která vytváří kvalitní izolaci a v letních parnech díky rostlinám nerozpálí střechu doběla.

Foto: balkanstudies.org

Velikost psí boudy pochopitelně vždy přizpůsobujeme velikosti psa. Vevnitř by měl být schopen otočit se a lehnout si smotaný do klubíčka, tak, jak psi rádi spí.

Foto: bestfloorfordogs.com

Supermoderní model psí boudy pojali designéři jako šnečí ulitu. Opět se tu objevuje zelená střecha a moderní materiál wood plast spojující prvky dřeva a plastu. Materiál je stoprocentně recyklovatelný a bezúdržbový.

Text: Zuzana Bohdalová

978 total views, 1 views today