ASKO-NÁBYTEK: Štědrovečerní večeře v nové kuchyni?

Nejvyšší čas začít vybírat!

Ačkoliv se může zdát, že Vánoce jsou ještě daleko, období adventu a vánočních příprav se blíží mílovými kroky. Během svátků je kuchyň asi nejvytíženější místností – probíhá v ní pečení domácího cukroví, příprava bramborového salátu, kapra, řízků a dalších vánočních dobrot. Pokud chcete absolvovat štědrovečerní večeři v novém, je právě teď nejvyšší čas pořídit si novou kuchyň. „Výběr a plánování kuchyně je složitý proces, kterému se vyplatí věnovat dostatek času. Neváhejte se tedy obrátit na odborníky v našich kuchyňských studiích ASKO-NÁBYTEK,“ radí Andrea Štěpánová, marketingová specialistka.

Má vaše kuchyň už nejlepší léta za sebou? Neustále řešíte rozbitá kování, viklající se dvířka a zašlý vzhled už vás rozčiluje do nepříčetnosti? Pak je nejvyšší čas pořídit si novou kuchyň přesně podle vašich představ a bez jakýchkoliv kompromisů. Ať už dáváte přednost klasickému stylu a tlumenějším barvám, nebo preferuje moderní barvy a hladké linie, z nabídky kuchyní Speed-line nebo Top-line si jistě vyberete.

Značkové kuchyně řady Top line nabízí širokou škálu provedení, nejvyšší kvality a nejmodernější výbavy, z nichž si vyberou i ti nejnáročnější. Potěší každého, kdo miluje design a má smysl pro moderní řešení domácnosti. I milovníci klasiky si však přijdou na své. Řada nabízí rustikální programy, které snoubí exkluzivní styl spolu s moderními prvky, a vy se tak můžete cítit třeba jako na francouzském venkově. Pokud si chcete dopřát to nejlepší, jsou kuchyně z řady Top line tou pravou volbou. Navíc mají prodlouženou záruku na 5 let a doživotní záruku na kování.

Rychlost a variabilita, to jsou zase charakteristické znaky kuchyně ONE ze série S line. Rozmístění jednotlivých segmentů lze přizpůsobit jakémukoliv prostoru, takže jsou skvělou volbou do každé domácnosti. Systém obsahuje mnoho typů horních i dolních skříněk, které jsou vzájemně kompatibilní a na první pohled vás zaujmou moderním designem. Kuchyně ONE jsou vyrobeny s důrazem na jejich vysokou funkčnost a prvotřídní materiál. Na svou kuchyň snů navíc nebudete muset dlouho čekat. „V ASKO-NÁBYTEK jsme schopni dodat kuchyň ONE v rozmezí 1-3 týdnů, a tak se nemusíte obávat, že byste Vánoce strávili v rozestavěné kuchyni,“ říká Andrea Štěpánová.

Kuchyně Sylt – s vášní pro krásné věci

Model Sylt dokonale vystihuje kontrast mezi moderní architekturou a venkovskou kuchyní. Klasické tvary vysoce kvalitních matně lakovaných dvířek propůjčují kuchyni přirozenou eleganci a dodávají místnosti pozitivní atmosféru. Tmavé odstíny pak vytváří moderní industriální design. Díky otevřeným výsuvným prvkům působí prostor vzdušně a praktické osvětlení je už jen třešničkou na dortu.

Kuchyně Lucca – styl, který nikdy nezestárne

Model Lucca je moderní, ale zároveň klasická kuchyně, která kombinuje prvky tradičního designu a selského stylu. To vše s dostatkem úložného prostoru a nejmodernějšími kuchyňskými technologiemi. Pro tuto kuchyň jsou typická frézovaná dvířka, jemně zpracované pilastry a předsunutá varná deska. Stejně jako další modely z řady Top-line lze tvar kuchyně přizpůsobit jakémukoliv prostoru.

Kuchyně One – kouzelní s odstíny

Kuchyně One nabízejí čisté, hladké linie umocněné kombinací dvou základních barevných prvků, které snadno sladíte s ostatním nábytkem v domácnosti – dub bardolino a vysoký lesk vytváří zajímavý kontrast. Jejich libovolnou kombinací můžete dodat své kuchyni jedinečný vzhled, od nadčasové elegance po neotřelý design v duchu aktuálních trendů. Světlé tóny a hladké povrchy navíc dodávají místnosti na útulnosti.

Kuchyně One – moderní a rychlé řešení

Tento model z řady ONE na první pohled zaujme svým moderním designem, který bude dominovat celé místnosti. Samozřejmostí je špičková kvalita komponentů s důrazem na vysokou funkčnost. Jistě vás překvapí i příznivá cena, která však neovlivnila kvalitu použitých materiálů. Systém obsahuje řadu variabilních horních i dolních skříněk, a tak je možné přizpůsobit ho jakémukoliv prostoru.

291 total views, 1 views today